Moschino I Love Love 50ml eau de toilette spray
I Love Love is een zéér optimistisch parfum, vol liefde, zon en heldere kleuren.
Kleurrijk, vrolijk, ondeugend ... ontdek I Love Love, de geur van de liefde
Het frisse en sprankelende, maar toch zwoele boeket opent met noten van citrusvruchten en rode vruchten. Het hart introduceert frisse bloemen: lelietje van dalen, lisdodde, theeroos en sensueel kaneelblad. De verleidelijke drydown is hout- en muskusachtig: Tanaka hout, musk en cederhout. I Love Love is een floraal hout- en muskusachtig parfum voor vrouwen werd in 2004 gecreëerd door Olivier Cresp, een spontane en stralende uitnodiging voor geluk.
Top : Sinaasappel, Grapefruit, Rode Aalbes, Citroen
Hart : Theeroos, Lisdodde, Lelietje van dalen, Suikerriet, Kaneelblad
Basis : Musk, Ceder, Houtachtige noten
Bestel ook direct mee
-
Moschino I Love Love 100ml eau de toilette spray€ 95,00 Speciale prijs € 34,95 Normale prijs € 41,95
-
Heerlijke citrusBen je een citrusliefhebber, dan zal deze je bekoren. Deze wordt vergeleken met D&G light blue intense en ik snap de vergelijking voor de opening. Toch is deze niet identiek, ze wordt warmer bij de dry down. Je merkt dat deze parfum een invloed heeft van oranje citrus.
Ik vind het echt een heerlijke parfum!! Ik raad ze iedereen aan die een citrussie zoemergeur zoekt want deze is meteen zomer in een flesje!