Lancôme La Vie est Belle 75ml Eau de Parfum Spray

Beoordeling:
100 % of 100
(5) 
€ 165,00 € 96,95
Op voorraad
Je bespaart 41%
  • +32.000 reviews 9.6 ★★★★★
  • Voor 18:00 besteld, morgen in huis
  • Gratis verzending vanaf 75 euro
  • 100% originele parfums
  • Sinds 2004

La Vie Est Belle Eau de Parfum heeft als concept het idee van natuurlijke en eenvoudige schoonheid, vrijheid van conventies en de keuze van een eigen visie op geluk. La Vie Est Belle Eau de Parfum is een soort kijk op het leven, geïnspireerd door vreugde en plezier in de kleine dingen.

La Vie est Belle; het leven is mooi, leef het op jouw manier

La Vie Est Belle Eau de Parfum heeft een gourmand en elegante samenstelling, ontwikkeld door parfumeurs Olivier Polge, Dominique Ropion en Anne Flipo. Iris is het belangrijkste ingrediënt van dit parfum, in het hart omringd door oranjebloesem en jasmijn. De opening biedt fruitige aroma's van zwarte bessen en peer, terwijl de basis warm, gourmand en poederachtig is, als gevolg van amandel-achtige akkoorden van tonkaboon, praline, patchouli en vanille. La Vie Est Belle Eau de Parfum is een floraal-fruitige gourmand geur voor vrouwen en werd in 2012 gelanceerd.

Top    : Zwarte bes Peer
Hart   : Iris Jasmijn Oranjebloesem
Basis: Patchouli Tonkaboon Vanille Praline

Meer details Minder details
 
Reviews
Toon per pagina
  1. heerlijk!!!
    100%

    Gepost op

    Heerlijke geur, blijft heel lang hangen en heb er al veel complimenten over gekregen. heb al 3e flesje
  2. Heerlijke geur!
    100%

    Gepost op

    Heerlijke geur, blijft heel lang hangen en heb er al veel complimenten over gekregen. Wanneer ik andere parfum op heb en deze parfum al eerder op bijvoorbeeld een sjaal of jas heb gespoten, dan ruik ik deze er zelfs nog doorheen!
  3. Heerlijk en opvallend
    100%

    Gepost op

    Heb nog nooit zo veel complimenten over mijn parfum gekregen, iedereen vindt hem heerlijk! Ben inmiddels toe aan mijn 4e flesje.
  4. Super geurtje
    100%

    Gepost op

    Heb veel soorten,maar deze is apart. Zoetig,bloemig Gewoon heerlijk
  5. heerlijk!
    100%

    Gepost op

    een heerlijk zoete geur, krijg er veel complimenten over.
Toon per pagina
Copyright © 2025 ParfumCenter.nl. All rights reserved.